8.10.2008 První tři grafy ze ZLogu jsou v galerii. Ještě to bude chtít doladit, ale první dojem je skvělý.

7.10.2008 Třikrát hurá! Dnes mi pošta konečně doručila výškoměr - Zlog Altimeter ve verzi 3. Objednal jsem ho z USA 30. srpna. Radost je veliká, hned jsem udělal první dva grafy. Mimochodem, o odstavec níže jsem opravil jistou chybu.

2.10.2008 Multiplex (pdf) zveřejnil oficiální informace o připravovaném systému 2,4 GHz pro vysílače ROYALpro a PROFImc. Pokud uvažujete o dovybavení staršího Royal Evo, můžete musíte ho nechat v servisu vylepšit na současnou verzi. Podle zatím zákulisních informací by se nový výrobek měl představit na únorové Spielwarenmesse v Norimberku.
Včera začala v Praze výstava Model Hobby. Se zájmem si tam prohlédnu Duplex firmy JETI, ale domů si ho určitě nepovezu.

13.9.2008 Pro lepší přehlednost přibyla v menu přibyla položka s odkazem na můj účet na YouTube.

10.9.2008 Opět pokračuji se svými tvůrčími pokusy. Starý layout už mi delší dobu ležel v žaludku, s radostí jsem ho tedy poopravil a doufám, že Vám budou návštěvy zde o něco příjemnější. Při včerejším večerním létání jsme s kolegou natočili dvě videa osvětleného Fokkera.

27.5.2008 Nezapoměňte, že od pátku do neděle bude na letišti ULL Plešnice probíhat Setkání EsoTOP modelů. Informace pořadatele

4.3.2008 Už zase lítám. Konečně. Skoro mně to přestalo bavit, ale přemohl jsem vrozenou lenost a dodělal po dlouhé době dva modely. První je opravený Impuls, který skoro zařval při necitlivém vleku, druhý je nový maličký Fokker. Býval bych to sem dal dřív, ale zaseklo se to na fotkách, mimochodem, pořád nejsou :) Nacvakal jsem něco nového o technice. Taky jsem si koupil nové rádio, ale o tom až někdy jindy.

9.1.2008 Ano, máte úplnou pravdu, je tu mrtvo. Proto Vám do nového roku přeji, ať jste aktivnější než já.


©2004-2021 JK