25.9.2007 Dlouhé tři měsíce jsem se webu nevšiml, ale neznamená to, že jsem na psaní zanevřel. Sezóna se opět blíží ke konci. Na rozhodnutí o tom, jestli byla úspěšná, nebo ne, je ještě dost času. Rohodně ale mohu říci, že jsem letos více modelařil a létal, což je úspěch. Nový model létá, a i když se jeho zprovoznění neobešlo bez problémů, doufám, že přes zimu odladím poslední bolístky. Celé pořízení a provozování Veloxe 2200 jsem popsal v samostatném článku (už je téměř hotový), myslím, že to bude poučné pro zájemce o vstup do kategorie velkých akrobatických modelů. Co jsem nevěnoval webu, jsem si vynahradil fotogalerií. Fotím sice malým kompaktem a o kompozici nevím téměř nic, ale je to stále lepší, než napsat "byl jsem tam" a dát dvě nebo tři fotky, které ukáží málo. Nakonec, samotná galerie má snad větší návštěvnost než celý web, i když její informační hodnota je zatím nízká. Mimo toho mi čas ubral také třetí projekt, do kterého jsem se pustil už v červnu a minimálně do prosince mu ještě dám prostor, než ho uvedu do částečného provozu. Prozradím jen, že se váže na modelaření, ale je to něco funkčně trochu jiného, než je obvyklé. Dál vás budu raději napínat :) Model Hobby 2007 je za dveřmi, proto přestaňte sedět u počítače a vyražte do Prahy, shlédnout letošní zajímavosti a odlehčit svým peněženkám, dokud je od čeho.

22.6.2007 Občas najdu ve výpisu návštěvníků zajímavou IP adresu. Projekt Clustrmaps znám asi dva roky, ale teprve letos snad má smysl jejich službu registrovat. Nečekám žádné zázraky, spíše jsem zvědavý, odkud zahraniční návštěvníci přicházejí. Jak to dopadne, uvidíte i vy. ;)

12.6.2007 Opravil jsem pomocný soubor galerie, teď už se pod obrázky budou zobrazovat popisy.

10.6.2007 V galerii najdete fotografie ze Setkání EsoTOP modelů 2007.

12.5.2007 Dneska večer vítr už nefoukal, ale i tak jsem si to užil. K té příležitosti jsem do galerie hodil několik fotek předmětu doličného - minimakety ASW 24.

11.5.2007 Dneska jsem si parádně zalítal. Meteorologové sice slibovali, že vítr kolem 6 odpoledne lehne, ale když jsem ve čtvrt na osm vylezl na kopec, měl jsem radost, že se sekli. Malé ASWčko naložené osmi velkými tužkami Sanyo 800 chodilo v tom větru parádně. Domů jsem došel až před devátou.

20.4.2007 Do galerie jsem hodil několik málo fotografií ze záletu Veloxe. Píšu i článek, ale vzhledem k pracovnímu vytížení ho asi jen tak nedokončím.

18.3.2007 Poslední týden práce je za mnou, ale očekávané zakončení mi kvůli počasí nevyšlo. Našel jsem proto alespoň malý snímek drobečka, kterého jsem koupil na letošní sezónu. Model byl nějakou dobu létaný, a i když měl dost divokou povrchovou úpravu, nakonec mně přesvědčila cena a fakt, že konstrukce je v pořádku. Dnes už vypadá trochu jinak.

velox_nahled.jpg, 24 kB

10.3.2007 Už se to blíží...


©2004-2021 JK