30.12.2006 Rok 2006 se neodkladně blíží svému konci. Pro mně to byl z modelářského pohledu spíše rok utrpení a problémů, i když závěr byl nečekaně dobrý.

Vám, návštěvníkům mých stránek,
bych chtěl touto cestou popřát úspěšný rok 2007.

23.12.2006 Na žádost kolegy z diskuze jsem narychlo dotvořil článek o modelu Extra 300 od firmy ŠimiModel. Je možné, že ještě projde malými úpravami.

10.11.2006 Abych si udělal radost (a ušetřil si práci), zaregistroval jsem si druhou doménu - galerie.kx.cz a rozjel na ní fotogalerii. Nejsem sice nijak talentovaný fotograf (vlastně jsem kopyto), ale to mně nemůže zastavit, a když mi někdo z mých známých občas nějakou tu fotku přidá, bude to paráda.

15.9.2006 Druhá mizerná sezóna pomalu končí. Půl roku bez aktualizací hovoří za vše. Měl jsem pro vás připravené nějaké krmení, ale poslední "létání" mi trochu vzalo chuť na dotvoření všech článků. Snad jen jedno poučení - pokud budete někdy chtít vlekat, sežeňte si vlekaře, který je schopný přemýšlet nad tím, co dělá a udělá přesně to, na čem se domluvíte. Jinak by to totiž nemuselo dopadnout dobře. Letový čas asi 15 sekund.

8.4.2006 Otevírání nebe - LMK Bolešiny

27.1.2006 Abyste mi úplně nezdegenerovali prohlížením starých článků, napsal jsem několik slov o létání na sněhu. Opět jsem si pohrál s obsahem a do menu přibyla nová položka. Zatím je to jednoduše pel-mel a bude se zde objevovat všechno, co se nevejde do hlavních sekcí, to znamená občasné reporty z akcí a moje vlastní plky, pro které je zbytečné dělat vlastní oddělené sekce. Jinak bych si dovolil vyjádřit vlastní přání, že se to snad za nedlouho zase rozhýbá a nebude tu tak mrtvo jako v posledních 6 měsících.


©2004-2021 JK