23.12.2005 Už jsem zase tady a mám pro vás několik dalších zaručeně provařených informací. Předně to, k čemu jsem se naposledy nedostal - totálně neaktuální fotky z MSC 2005 najdete pod linkem o kousek níže. Uploadnul jsem fotografie třetí verze SU-26 (taktéž maličko neaktuální model) a zajíst to můžete zatím posledním shockflyerem, pracovně nazvaným Hawk.

26.10.2005 Opravil jsem GB, tak už mi opět můžete psát vzkazy. Několik zapomenutých stránek jsem přepsal do php, snad už byly poslední. Zvětšil jsem podíl php, aby se mi často opakované části stránek lépe upravovaly. Znova jsem pozměnil styly, ale nemohu říci, že bych byl konečně spokojený. A konečně - napsal jsem několik popisů svých modelů: elektry Piper J-3, dalšího shockflyera SU-26 (zatím bez fotek) a Cessny na spalovací motor.

26.9.2005 Vážení návštěvníci, určitě jste postřehli, že se na mých stránkách už delší dobu nic neděje. Je to způsobeno tím, že jsem, bohužel, přišel o možnost kvalitního připojení k internetu a nemám dostatečně rychlou linku pro nahrávání aktualizací a úpravy webu. I přes to jsem nepostřehl razantní snížení návštěvnosti, za což vám děkuji. Momentálně hledám jiné cesty, jak zabezpečit chod svého virtuálního modelářského domova a doufám, že mi i nadále zachováte svoji přízeň.

10.7.2005 Projel jsem svoje bookmarky a trochu jsem zaktualizoval stránku s odkazy. Proběhlo testování na dial-up lince. Bohužel mě v mezičase potkalo také jedno úmrtí, které mi nepříjemně zkomplikovalo můj modelářský život. Minulý týden jsem se byl krátce podívat na Slow Fly Cupu v Mýtě, krátký report dodám, až najdu fotografie.

10.6.2005 Dokončil jsem práce na nové verzi webu. Vše je v CSS, použil jsem PHP a odstranil množství přebytečného kódu, takže očekávám zrychlení načítání stránek. Počínaje dnešním dnem, lze provoz stránek považovat za testovací. Doufám, že pokud najdete nějakou nefunkčnost nebo chybu, nenecháte si jí pro sebe a pošlete mi mail (pro tento případ prosím nepoužívejte knihu hostů !!). Stránku s aktualitami roku 2004 prozatím nechávám tak jak je, počítejte tedy s možnou nefunkčností. Grafika se pravděpodobně bude měnit.

8.5.2005 Navštívil jsem Jet Meeting v Plešnici.

1.5.2005 Jaro je tady, probouzí se zvířátka, rostliny i modeláři. A kam jinam by takový probuzený modelář mohl mířit, než na svůj palouček, aby si uklidil letiště a připravil ho na sezónu.

21.4.2005 K souborům ke stažení přibyl český překlad pro simulátor FMS.

21.3.2005 Přidal jsem slibovaný model (raději pozdě než nikdy) - Fokker a udělal jsem změny ve vzhledu některých stránek.

7.3.2005 Překopal jsem strukturu webu a na některých stránkách jsem provedl změny. Zatím to není úplně hotové, zvlášť kontrola linků atd., takže kdyby někde chyběla stránka nebo obrázek, směle mi napište. Abych nedělal jen změny uvnitř, ale, aby také v této pro modelaření nepříliš vhodné době přibylo něco na čtení, zkusím do konce týdne doplnit nový model.

11.2.2005 Guestbook je opravený a funkční.

1.2.2005 Ačkoliv to dlouho vypadalo, že jsem zemřel, není tomu tak. V posledním měsíci jsem se pokoušel trochu pozměnit stránky ke svému obrazu a funkčně je zase posunout někam výš. Jestli se mi to podařilo, posuďte sami. Udělal jsem nové menu (ještě to není to co jsem chtěl, ale snad se to naučím, a pak to předělám ještě jednou), kdo používá MSIE, určitě si všimnul barevných posuvníků. Přibyla kniha návštěv. Snažil jsem se to pořádně otestovat u sebe, ale jestli to bude životaschopné, se ukáže až v ostrém provozu. Kdyby se Vám něco nezdálo, napište mi.


©2004-2021 JK